Jdi na obsah Jdi na menu
 


Leoš Mareš,*27.4.1976

Leoš Mareš alias Pán kožichu je známým moderátorem na Evropě 2. Leoš je také showman, konferenciér a moderátor několika TV pořadů. Ve spolupráci s Patrikem Heruckým tvoří skvělou dvojku, což potvrují vydáním CD s názvem Mrázek ústředna. V roce 2001 se mimo profese moderátora stal i raperem, kdyz vydal album s názvem "Tři slova". Pilotní singl Lži jsou jako déšť se stal velkým hitem na mnoha rádiích.

Po úspěšném debutu „Tři slova“ (prodáno přes 40.000 ks) přichází moderátorská jednička opět s novým albem. A opět v duchu alba předchozího, jak už je Leošovým zvykem, je nové CD „vychytáno“ do posledního detailu. Pilotní singl „Minuty se vlečou“ je předělávkou titulní písně z filmu Love story a již několik týdnů vede hitparádu Evropy 2.

V pořadí třetí album "Nejlepší nápad" si na podzim 2003 připravil Leoš Mareš... Jako ochutnávku jste již mohli zaregistrovat úspěšný duet s Terezou Kerdlovou "Nejlepší nápad", podle kterého dostalo album název.

Leoš Mareš přiznal: Zpívat neumím!


PRAHA – Už během února by se na obrazovky televize Nova měla dostat soutěž X Factor, která je následovníkem populární pěvecké reality show Česko hledá SuperStar!

A její staronový moderátor Leoš Mareš (31), který už má za sebou několik cédéček, hned zkraje přiznal, že pro něj by to rozhodně nebylo!

„Vždyť já neumím zpívat, do toho bych nešel. Ale je podle mě super, že se můžou přihlásit lidé, kteří byli na SuperStar už moc staří,“ přiznal moderátor nové soutěže, jejíž castingy startují v pondělí 29. října. „Už máme asi pět a půl tisíce přihlášek, ve srovnatelném období při první řadě SuperStar to bylo asi o dva tisíce méně,“ holedbal se generální ředitel televize Nova Petr Dvořák. Podle něj bude X Factor »nováckou« vlajkovou lodí na příští jaro.

Však naše největší komerční televize také vsadila na známé tváře! Kromě moderátora Leoše Mareše, který se navíc bude starat i o scénář a odborný dohled, se ve funkci porotců objeví manželé Gábina Osvaldová a Ondřej Soukup, kteří porotcovali už v SuperStar, a doplní je frontman legendární skupiny Olympic Petr Janda.

Autor: (vt) 26.10.2007

Leoš Mareš: Svatba bude obyčejná

Leoš Mareš se svou přítelkyní Monikou Poslušnou.

Leoš Mareš se svou přítelkyní Monikou Poslušnou.

Středa 7.11. 2007

Moderátor Leoš Mareš (31) nám prozradil podrobnosti o své chystané svatbě s Monikou Poslušnou (32).

Leoši, právě jste se s přítelkyní Monikou vrátili z Londýna. Jak jste se tam měli?
My jsme tam jeli hlavně kvůli fotbalu. Prohlédli jsme si ale taky památky v centru. Byli jsme tam i se švagrem a švagrovou - Moničinou sestrou a jejím manželem. Prostě takový malý rodinný výlet.

Vzali jste s sebou i synka Jakuba?
Kuba by fotbal asi nezvládl, takže tam s námi nebyl.

Jsou mu už dva roky. Zdědil po tobě tvou výřečnost?
On ještě nemluví. Schovává si to.

Prý jste si v anglické metropoli chtěli koupit snubní prstýnky. Jak to dopadlo?
Výborně, máme je. Byli jsme se podívat, jaký je trend, a dopadlo to klasicky. Nakonec jsme je koupili. Nechtěli jsme, abychom si za tři měsíce říkali: Tamty byly přece jenom lepší. Prstýnky jsou!

A co svatba?
Svatba bude.

Kdy?
V červenci.

Prozradíš nám kde? V České republice?
Ještě nevíme. Zatím jsme nevybrali místo, takže nemůžeme určit ani přesný termín.

Máte konkrétní představu, jak bude obřad vypadat?
Asi to bude normální, obyčejná svatba. Nemáme žádné zvláštní představy, jako že bych se například chtěl ženit v nějakém speciálním oblečení.

Co tě přimělo k tomu, že ses rozhodl do toho praštit?
S Monikou jsme spolu osm let, máme dvouletého syna, tak proč ne. Chceme, aby jeho máma měla stejné příjmení jako má táta.

(mar, roz, Spy)

Mareš vydělává statisíce za večer!

U Marešů letos budou pěkně bohaté Vánoce. Moderátor Leoš Mareš (31) se totiž před svátky neobyčejně činí. Denně zvládne odmoderovat i několik akcí a jeho honoráře dosahují skutečně astronomických výšek. Nedělnímu Aha! se podařilo zjistit Marešův přísně utajovaný honorář za uvádění nedávné motokrosové show v Sazka Areně.

„Pan Mareš uváděl dvě zhruba dvouapůlhodinová vystoupení a jeho celkový honorář byl dvě stě padesát tisíc korun,“ prozradil deníku Aha! jeden z pořadatelů velkolepého motorkářského představení. Ale podle návštěvníků si Mareš své peníze rozhodně zasloužil. „Byl opravdu vtipný a pohotový. Nic moc jsem od něj nečekal, ale hodně příjemně mě překvapil,“ pochvaloval si Marešův výkon Tomáš Kačena, který byl na akci se svou přítelkyní Ingrid.

Ještě o padesát tisíc více, tedy tři sta tisíc korun, má činit Marešův honorář za moderování Českého slavíka. „Nejen že je to královsky zaplaceno, ale navíc si tím Leoš udělá reklamu k nezaplacení a další kšefty se mu pak jen pohrnou,“ trochu závistivě přiznává jeden z jeho moderátorských kolegů. Ovšem ne vždy je Leošův honorář ve statisících. „Nedávno jsme ho tu měli na diskotéce a za hodinu si řekl 38 tisíc,“ říká pořadatel diskotéky z Broumova.

Vedle toho ovšem moderátor zvládá i uvádění večírků. Tam se jeho taxa pohybuje kolem 150 tisíc korun. „Před časem se chlubil, že si vydělá přes milion korun měsíčně. Já si ale myslím, že teď před Vánoci, kdy je akcí nejvíc, si určitě vydělá za měsíc přes tři miliony!“ uzavírá jeho kamarád.

Autor: JOSEF KOUKOLÍČEK
Foto Aha! – Marek Pátek

9.12.2007

Strašný skandál na Slavíkovi: Mareš byl na drogách?

Obrazek

Skandální večírek po ukončení přímého přenosu! Na schodech pražského hotelu Ambassador, kde se sobotní noční mejdan odehrával, si kapela Divokej Bill, letos bronzová ve skupinách, zřídila doslova feťácké doupě! A ke klukům z kapely se připojil i moderátor večera Leoš Mareš (31)!

Chlapce z Divokýho Billa evidentně jídlo a pití na rautu nezajímalo, a tak si večírek zpříjemňovali jointy marihuany. „Dej si, ty taky,“ slyšel každý, kdo kolem rozdováděných »Billů« prošel.

Šok nastal ve chvíli, kdy si ke kapele Divokej Bill přisedl na schody i Leoš Mareš, který Slavíka odmoderoval za honorář 300 tisíc korun! „Se »špekem« mě nefoťte,“ křičel Mareš na fotografa. Za okamžik si přisedla i zlatá Slavice Lucie Bílá (41), která ale veselé cigárko se slušností odmítla.

„Není to hezké, že v tak prestižním hotelu kouřili marihuanu,“ řekl  zástupce Musica Bohemica, pořadatelské agentury Slavíka. »Tráva« totiž byla cítit skoro všude!

Už teď se přitom rozjíždějí přípravy na Českého slavíka 2008. A toho bude opět moderovat Leoš Mareš (31), kterého včera doprovázela jeho čerstvě ostříhaná přítelkyně Monika Poslušná (32). Ta v poslední době docela přibrala, a proto jedla na párty po Slavíkovi pouze ovoce. „Mám to ve smlouvě, že moderuji i příští rok,“ potvrdil Leoš Mareš. Tak se budeme těšit!


Autor: (kre, lbp)
Foto Aha! – Marek Pátek, David Kundrát 10.12.2007

Mareš má další kšeft: Česko – Slovensko hledá SuperStar!


PRAHA – Televize Nova ještě ani nezačala vysílat svou novou hudební soutěž X Factor, a už přemýšlí nad dalším podobným pořadem! Podle dobře informovaných zdrojů z televize se totiž s největší tajností začíná připravovat nadnárodní hudební projekt obřích rozměrů Česko-Slovensko hledá SuperStar!

„X Faktor si na Nově prosadil jeho moderátor Leoš Mareš, a ten si chystá už další želízko v ohni. Příští nebo přespříští rok by chtěly česká Nova a slovenská Markíza připravit společný pořad, takovou federální SuperStar. IQ testy národa byly vlastně zkouškou na velkou spolupráci těchto sesterských televizí,“ říká zdroj deníku Aha! Soutěž by běžela na obou televizích naráz, společné by bylo i hlasování, a moderovaly by ji společně hvězdy z Čech i Slovenska. Už dnes padají jména Leoše Mareše a Adély Banášové, známé právě z IQ testů a na Slovensku ze SuperStar. Vítěz vzešlý z této soutěže by se pak stal populární tváří mezi téměř osmnácti miliony Čechů a Slováků, což je záběr, o kterém se zatím nesnilo ani jednomu z vítězů předchozích národních kol. A rozhodně je to motivace pro zatím neodhalené talenty!