Jdi na obsah Jdi na menu
 


<
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Konská jatka.

(Honza, 9. 2. 2013 19:58)

Tak jděte do prdele,když nemáte ani jedno video,fotky mohou být odněkud s Bangladéže,nebo podobné neandrtálské země,stím nic neuděláme,já mám koně moc rád,ale nevěří,že to funguje v civilizované části evropy.

Chudáčci koníčci

(Ančovička(milovník koní), 30. 12. 2012 11:12)

Je to od nich velmi hnusné!!!Nechapu je : ,,Jenom když si třeba nějaký kůň
zlomí nohu tak kvůli tomu ho daji na jatka''!!!
Nechápu jak můžou ublížit takovému nádhernému a vznešenému zvířeti!!!

Stop

(Zetr, 17. 4. 2012 20:28)

Zdravím,chci udělat prezentaci a chtěl bych to udělat na tohle témá čili koňské jatka.můžu čerpa t stěchto stránek?Děkuju.

Re: Stop

(Elzien, 21. 5. 2012 14:38)

Ahoj koukejte já sem tyhle stránky založila když sem byla v 6.třídě, protože jsme to měli za domácí úkol z počítačů. Od té doby, což je více než 6 let, sem vůbec nechodím. I moje názory se změnili. Ne že bych ted schvalovala jatka, ale už nejsem tak radikální a vím, že s tím stejně nejde bojovat. Proto vás prosím abyste se tady přestali hádat a urážet se. Já tyto stránky stejně nejspíš v nejbližší době smažu. Z těchto stránek si klidně čerpej ale nevím co bys tady chtěl čerpat. Jsou zde jen videa. A navíc už většina z nich ani nejde spustit.

loper

(pavel, 14. 5. 2012 11:29)

di do prdele ty kurvo

loj

(jana gregorová, 14. 5. 2012 11:24)

ty kurvo hnusná jenom hulíš amáš hadry od tamanů

ůoůoůoahahahohoh

(anna kutnerová , 14. 5. 2012 11:21)

moc moc moc moc vás miluju když tak zavolejte 723822153

ůoůoůoahahahohoh

(anna kutnerová , 14. 5. 2012 11:21)

moc moc moc moc vás miluju když tak zavolejte 723822153

podpora jatek

(jatka play, 29. 9. 2010 13:29)

heh

vždyt je to dobrota. takovej kun. konsky salam atd... kdyz je kun nemocnej, na jatka musi kdyz je zdravej je to blby, ale jedi se kurata, prasata, krokodyli, tak proc ne kone?! Lidi jsou prece vic. Uz vam nekdy privezl objednanou pizzu kun? Nebo vam prase podrzelo dvere do divadla? Tezko. Takze koncej na potravynovim retezci cloveka jakozto vsezravce. chapete... ;)

Re: podpora jatek

(Káťa š., 13. 4. 2011 15:08)

ne to dobrota fakt není i když mi kůň nikdy nepřivezl pizzu a nic jinýho neznamená to že je musíme zabít abys věděl.takže laskavě ticho jelikož tady se bavíme jak jim pomoct a ne jak je zabít.díky

Re: podpora jatek

(JÁ!!!!!!, 17. 4. 2011 16:23)

NJN někdo tu asi nechápe????? co kdyby vás nekdo naložil do avie spolecne s dalšimi a mačkali by jste se tam hlava na hlave 4 dny bez jidla a vody.Pak by vás klepli palici po hlave a probudili by ste se až když by vás podřezávali ti koně taky cítí nejsou to věci kdyby jim udelali rychlou a bezbolestnou smrt. ALE když mu dají šoka za uši někdy to nestačí a vyděšeny zviře se probudi kdyz ho nekdo podřezává .NECHUTNEJ HUMUS NWM JAK NEKDO MUZE SNIST KONĚ !

Re: Re: podpora jatek

(ILONA, 3. 4. 2012 16:32)

MASO JÍŠ?? JISTĚ ŽE JO A VÍŠ URČITĚ ŽE JSI NEJEDLA KONĚ??TOMU BYCH NEVĚŘILA JE DOST V SALÁMECH BEZ OZNAČENÍ!!!!

Re: podpora jatek

(Andy, 25. 4. 2011 9:23)

Nezajímá..mě že je šlověk víc..je to stejně jako mi živá bvytost..Sice si každej říká že zvířata..máme jen na to aby smke je zabili a sežraly.! Tak co kdyby sme mohly jíst lidi co tohle vůbec dokážou vypustit z huby? :O Cituji Když je kůň nemocný nemůže jít na JATKA! Na JATKA chodí pouze zdravý koně! Někdy i dokonce hříbata..Nezabijou nemocného koně protože to pak budeš jíst! Pro mě..sou lidi prasata co tohle dokážou říct a nedej bože tohle dělají..Myslím že nám bohatě stačí..Prasata krávy a slepice či kuřata..;) ((Chovná zvířata)) Já bych nikdy nedala koně na JATKA..;((( Kůň není chovné Zvíře na JATKA!

Re: Re: podpora jatek

(Zetr, 17. 4. 2012 20:32)

Dobrá reklama byla na to pivo jak tam zacráníl ty koně.dal za ně cšechny peníze a medaili vojenskou za to aby ti koně neskončili na jatkách

Hloupí lidi ničí koně

(Barč Konůpková, 27. 5. 2011 18:04)

LIDI VSPAMATUJTE SE.!!!!!!VŽDIT KONĚ NÁM DALY ŽIVOT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: Hloupí lidi ničí koně

(ilona, 3. 4. 2012 16:28)

život ti dala TVÁ MÁMA !!!!.TO JSOU DEBATY!!

pár slov o odchodu koní

(Savantik, 1. 3. 2011 17:57)

Taky považuji týrání zvířat za tu největší sviňárnu. Mám na farmě starší koně co už nikdo nechtěl, některé i týrané, ale zrovna teď řeším jednoho stařečka s těžkou artrozou. Několik let se nám dařilo, aby mohl důstojně žít a dokud mu zabíraly léky od bolesti bylo to dobré. Jenže teď už nic nezabírá a já nebudu ten kdo ho bude tyranizovat svou sobeckostí aby se tu utrápil až do úplného konce. Ikdyž se nám to nechce udělat, jeho trápení se dá ulevit jediným způsobem. diskutujete o jatkách, ale už jste viděli utracení vašeho koně třeba doma na dvoře, když pak ostatní zvířata všechno ví a cítí? Já to zažila když si starý koník zlomil nohu , prostě špatně došlápl a musel být uspán. A kafilerie nepřijíždí hned, to si počkáte a máte mrtvolu na dvoře. V dnešní době se to dá domluvit i rozumě. Nejsou na jatkách jen hovada. Dá se to udělat hned po příjezdu, osamotě a v klidu. Samozřejmě, že pokud na to sami dohlédnete. Jen tak máte jistotuže koník nebude trpět. Při uspávání doma se v těch koňských očích taky zaleskne smutek a strach. Chci aby koně odcházeli důstojně a v klidu. Histerický řev majitele mu nepomůže. Je to o lidech. Naprostá většina chce koně zachránit, ale hned píšete, že stejně nevíte jak. Tak o čem tahle diskuse? je to o lidech.

Re: pár slov o odchodu koní

(Ilona, 3. 4. 2012 16:26)

Trefa do černého-mliví rozumny člověk.
Je to o lidech a přístupu k jakému koliv zviřeti!!

chuDÁCI

(Sandy Slavíčková, 2. 2. 2012 14:58)

TY KONĚ JSOU PROSTĚ CHUDÁCI

Re: kurva!!! to je humusarna!!

(Sandy Slavíčková, 2. 2. 2012 14:56)

KDO TY KONĚ TAKHLE TÝRÁ
VŽDYT VÁM NIC NEUDĚLALI TAK PROČ TO DĚLÁTE VY JIM

VY TO DĚLÁTE (tzv.) PRO PRACHY VY IDIOTI VŮBEC NEVÍTE CO JE TO KŮN
NEJRADŠI BYCH TO UDĚLALA JÁ VÁM.